Twintex - žaluzie den a noc

Vysoká regulace průniku světla
Luxusní stínicí prvek, který dokáže velmi efektivně skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií, případně nahradit záclony.
  • Moderní vzhled
  • Vysoká regulace průniku světla

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Spustit fotogalerii

Ovládání Twintexu

Moderní rolety den a noc lze ovládat manuálně nebo motoricky. Pro zvýšení komfortu při užívání rolet doporučujeme extra tichý motor na dálkové ovládání.

Po předchozí konzultaci je možné použít jeden ovládací prvek až pro tři rolety současně. Uvedený systém je označován jako sdružení rolet. Jednotlivé rolety jsou navzájem propojeny tzv. sdružovacím mechanizmem. K vytahování a stahování všech sdružených rolet dochází současně. Výhodou je použití pouze jednoho pohonu pro více rolet a minimalizace nezbytně nutné mezery mezi látkami.

Popis žaluzie den a noc Twintex

Díky použitému typu látky se může Twintex velkou mírou podílet na osobitém a útulném vzhledu interiéru. Žaluzie den a noc jsou vhodné do bytů i do veřejných prostor. Látkové žaluzie den a noc Twintex dokáží splnit představy i nejnáročnějších klientů. Jedná se o jeden z posledních trendů v interiérové stínicí technice, často označovaný jako látkové rolety den a noc.
 
Na látce se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla podobně jako u žaluzií. Šířka jednotlivých pruhů je odvislá od výběru látky. Pokud je instalováno více rolet vedle sebe, docílíme dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí sladění pruhů.
 
Při vytažení je látka navíjena na trubku, což umožňuje skrýt roletu do velmi malého obalu. Výhodou je také snadná údržba látky. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. V současné kolekci jsou zahrnuté i látky s nehořlavou úpravou. Na vyžádání předložíme příslušné certifikáty.

Standardní provedení

Twintex, okenní žaluzie den a noc na míru, jsou běžně dodávány v bílé nebo šedé barvě. Samozřejmostí je i kovový řetízek, který dotváří celkový designový vzhled výrobku. Návin látky v horní části je možné skrýt do kazety, která může být nalakována do některého z barevných tónů použitých v interiéru.

Možnost kombinace jednotlivých komponentů

U Twintexu je možné kombinovat jednotlivé typy a barevná provedení konzol, spodních zátěžových lišt a řetízků. Obdobně jako u látkových rolet je možné i interiérové rolety Twintex ukotvit pomocí nových designových konzol z řady Infinity.

Montáž Twintex - žaluzie den a noc

Twintex je možné montovat na stěnu i na strop. Na rozdíl od klasické látkové rolety je Twintex standardně dodáván s montážním profilem, který instalaci výrazně usnadní.
 
Instalace žaluzie den a noc v interiéru není složitá. Pro záruku správného seřízení a bezchybného fungování rolety však doporučujeme využít služeb odborné montážní firmy, která má v této oblasti nezbytné zkušenosti. Na vyžádání vám rádi poskytneme kontakt na našeho obchodního partnera ve vašem regionu.

Ceník Twintexu

Cena žaluzie den a noc je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Tipy, zajímavosti, doporučení…

Líbí se vám zaluzie den a noc Twintex, ale vaše okna přesahují maximální šířku stanovenou pro tento výrobek? Poradíme vám…

Pokud chcete zastínit Twintex roletou okna větších rozměrů, doporučujeme rozdělit celou plochu na několik částí a jednotlivé rolety následně esteticky spojit v jeden celek společnou kazetou.

Technická specifikace

Max. šířka: až 2200mm
Max. výška: až 3000mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma